İADE VE DEĞİŞİM

Ürün Değişim İşlemleri

 Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.
 

Tarafınıza gönderilen faturanın alt kısmında bulunan Değişim/İade talep bölümü(Değişim yapmak istediğiniz ürünün renk, beden ve numara bilgileri belirtmeniz ve imzalı olması kaydıyla) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

 

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.


Değişim için stoklarımızdaki son durumunu öğrenmek ve doğruluğunu teyit etmek için bilgi alabilirsiniz.  0 (543) 730 13 75

Göndermiş olduğunuz ürünlerin fatura arkasında herhangi bir talep belirtilmemesi durumunda veya satılan ürünün stok karşılığı olmaması durumunda siparişler max. 1 - 5 iş günü içerisinde kredi kartınıza iade edilecektir.
 

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimini ÜCRETSİZ KARGO avantajı ile  gönderebilirsiniz.

Kargo kodu almak için lütfen bizimle iletişime geçin. 0 (543) 730 13 75

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR